< Zpět na všechny realizace

Nico Caffe září v novém: Spectoda přinesla dynamické světlo do Prešova

Autor: Eliška ze Spectoda, 29. 11. 2023

 

Instalace v bratislavské kavárně Grão inspirovala podnik Nico Caffe v Prešově. Majitel Josef Kaňuk měl zájem o podobný design osvětlení, které svým tvarem a dynamikou vytváří jedinečnou atmosféru. Výsledkem jsou lustry z odpadní hadice a vertikální profily s digitálními LED pásky, které lze ovládat z mobilní aplikace.  

Osvětlení dorazilo do Prešova bez Spectoda týmu

Realizace proběhla v říjnu 2023. Tentokrát jsme chtěli překonat novou výzvu: připravit lustr tak, aby si ho mohli v Nico Caffe nainstalovat sami, bez naší cesty z Prahy do Prešova. To se nám úspěšně povedlo a v kavárně si naše světelné řešení pověsili bez problému dle svých představ a potřeb. 

Čerstvě rekonstruované Nico Caffe tak doplnilo efektivní a estetické osvětlení, které podtrhlo jeho unikátní charakter.

> Podívejte se, jak neobvyklý lustr vznikl v kavárně Grão.

 

Komerční prostory mají velký potenciál pro práci se světlem

„Jsme nadšení z možnosti pracovat v komerčních prostorách s dynamickými světelnými zdroji. Systém Spectoda nabízí komplexní řešení, které umožňuje nejen využití RGB světel, ale i řízení a automatizaci tradičních osvětlovacích prvků. Věříme, že tento trend dynamického osvětlení bude nadále růst,“ komentuje Anna Veselá, spoluzakladatelka Spectody.

Pokud plánujete rekonstrukci vašeho podniku a hledáte inovativní osvětlovací řešení, neváhejte se na nás obrátit. Jsme připraveni nabídnout konzultaci a pomoci vám vytvořit atmosféru, na kterou vaši návštěvníci jen tak nezapomenou.

 

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram