< Zpět na všechny příspěvky

Pozvánka na veletrh AMPER: Navštivte stánek Spectoda

Autor: Anna Veselá, 11. 3. 2024

Spectoda vás zve na veletrh AMPER 2024, největší mezinárodní veletrh v oblasti elektrotechniky, energie, automatizace, komunikace, osvětlení a bezpečnostních technologií v České republice a na Slovensku. Letos se veletrh AMPER koná od 19. do 21. března 2024 na brněnském výstavišti.

V hale V na stánku UP 04 vám představíme, jak lze přistupovat k úsporám energie a optimalizaci světla díky pokročilým analýzám a inteligentnímu řízení. Nebudou chybět ani naše nejnovější produkty a služby. Náš tým expertů bude připraven odpovídat na vaše dotazy a diskutovat o budoucích trendech v oblasti inteligentního osvětlení a automatizace.

Nezmeškejte příležitost prozkoumat, co nového Spectoda přináší. Zjistěte více o tom, jak mohou naše řešení přispět k efektivnějšímu a udržitelnějšímu provozu vaší firmy. Pro zajištění bezplatného vstupu na veletrh vyplňte prosím formulář na našem webu a my vám zašleme vstupenku.

Těšíme se na vaši návštěvu!

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram