Pronajměte si Specta Sticks


Co jsou to Specta Sticks? Dvoumetrové světelné tyče ovládané systémem Spectoda. Díky napájení pomocí baterie jsou plně mobilní – již nikdy nezakopnete o kabely. Pomohou vám dodat jiskru vašemu představení, koncertu či natáčení – jednoduše a bez náročné infrastruktury.

Ovládání

Ovládání i synchronizace funguje prostřednictvím naší webové aplikace, která je dostupná pro mobilní telefony s operačním systémem Android a iOS. Můžete si vybrat z 16 milionů barev ze spektra RGBW, nastavit si intenzitu jasu či využít naší nabídky efektů. Dynamiku animace – směr a rychlost – lze opět adaptovat krátkým potáhnutím posuvníku. Nechybí ani možnost tvorby vlastního efektu, kde si nakombinujete dvě vámi preferované barvy.

Rezervovat termín

Jak využít Specta Sticks?

Možnosti využití Specta Sticks neznají mezí. Velké oblibě se těší například u hudebníků, kteří tak dokáží roztancovat publikum nejen svými nástroji. Perfektně se hodí i pro photoshoot, výstavu v galerii či natáčení. Skvěle vypadají i na tanečním parketu. Níže naleznete video, jež s naší pomocí natočil studentský tým TU Brno Racing pro reveal nových formulí.

Jak probíhá pronájem ?

Pronajímáme až osm tyčí na libovolnou dobu. Po stisknutí tlačítka Rezervovat si vyberete počet kusů a dobu zápůjčky. V následujícím kroku si zvolíte datum a čas předání. My se vám během 24 hodin ozveme a domluvíme detaily předání. Tyče jsou dostupné k předání v Praze 7. Při dlouhodobých výpůjčkách dáváme k dispozici také náhradní baterie a nabíječku.

Rezervovat termín

Ceník

Ceník zobrazuje pouze hodinové a denní pronájmy. Dlouhodobé pronájmy řešíme individuálně.

2 tyče100,- / hod
4 tyče200,- / hod
6 tyčí300,- / hod
8 tyčí 400,- / hod
2 tyče950,- / den
4 tyče1 900,- / den
6 tyčí2 850,- / den
8 tyčí3 800,- / den

*Specta Sticks pronajímáme vždy v sudém počtu. Maximální počet tyčí na jeden pronájem je 8 ks. Minimální doba pronájmu jsou 3 hodiny.
**Denním pronájmem se rozumí více než 8 hodin, ale zároveň méně než 16 hodin.

Vyzkoušet Specta Sticks

Technická specifikace

Výška tyče: 202 cm

Počet LED diod: 120

Barevná škála: RGBW

Napájení: Li-Ion baterie

Výdrž baterie: až 10 hodin

IP ochrana: IP65

Úhel paprsku: 180°

Minimální doba zápůjčky: 3 hodiny

Maximální počet tyčí k zapůjčení: 8 nebo na dotaz