< Zpět na všechny realizace

Pronea pořádala konferenci s light designem od Spectody

Autor: Eliška ze Spectoda, 21. 1. 2023

20. a 21. 10. 2022 organizovala Pronea konferenci Back to the future 2. Jako její partneři jsme dodali světelné prvky, které obohatily program celé akce. Mezi rekvizitami byly i dva lustry ve tvaru hadů.

Konference budoucnosti v záři Spectody

Projekt Pronea propojuje svět vzdělávání s podnikáním a učí, jak objevovat silné stránky v sobě i druhých. Snaží se podporovat a rozvíjet talenty především v regionu Horní Nitry. Za tímto cílem pořádal v říjnu 2022 konferenci Back to the future 2 ve městě Partizánskem. 

Majitel Ondrej Grenčík, se kterým se známe skrz členství ve Forbes Ideal Place, nás oslovil s nabídkou partnerství, a tak jsme prostor vybavili světelnými prvky s naší technologií.

Celou akci uvedlo dvouminutové světelné intro v režii Spectody. Naše rekvizity pak provázely workshopy i přednášky. Na závěr – stejně jako při zahájení – jsme se rozloučili prostřednictvím light show.

Světelní hadi, rukávy a tyče ovládly atmosféru

Prostor jsme vybavili 12 tyčemi SpectaSticks a 10 metry silikonových rukávů. Všechny tyto prvky synchronizovaně ovládal náš tým z prostředí Spectoda Studia.

Největší specialitou této zakázky byli „hadi“. Na místě jsme vytvořili 2 lustry z odpadní hadice a zavěsili je tak, aby se vinuly a stáčely prostorem. Při jejich výrobě jsme se inspirovali návrhem architekta Alana Prekopa, který jsme realizovali v bratislavské kavárně GRAO

„Bolo nám cťou spolupracovať na konferencii Back to the future 2022 so šikovnou partiou mladých ľudí zo spoločnosti Spectoda. Ich kreatívne riešenie custom naprogramovaných LED svetiel vo výraznej miere prispelo k celkovému audiovizuálnemu zážitku nie len na hlavnom pódiu, ale aj v jednotlivých sálach, kde prebiehali workshopy. Veľmi oceňujeme ich ochotu, flexibilitu a komunikáciu ohľadom dolaďovania toho, ako bude samotná show vyzerať. Z úst mnohých účastníkov sme zachytili veľmi pozitívny ohlas na použité osvetlenie a aj preto sa tešíme na ďalšiu spoluprácu na našich eventoch,“ popisuje spolupráci Marcel Meluš, Pronea Media, Co-Founder.

Rozsviťte svou vlastní akci se Spectodou. Naše technologie uvnitř světel dodá život a dynamiku vzdělávací konferenci, prezidentské debatě, inovačnímu veletrhu i tanečnímu klubu.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram