< Zpět na Spectoda blog

Spectoda zazářila na Designbloku vedle TreeBee a Brejlando

Autor: Eliška ze Spectoda, 21. 10. 2021
Foto: Kupsiposed.cz

 

Letos jsme získali příležitost svítit na 23. ročníku největší výstavy designu ve střední Evropě! Od 6. do 10. října 2021 naše světelné tyče Specta Sticks spolu s dalšími dvěma projekty - TreeBee a Brejlando - s nadšením vítaly návštěvníky před Uměleckoprůmyslovým muzeem v rámci Designblok 2021.

 

Designblok představuje pro každého podnikatele v oboru kreativity výjimečnou možnost ukázat své produkty v tom nejlepším světle. Proto jsme moc rádi, že jsme i my byli jeho součástí. 

 

Spojili jsme síly se společností TreeBee, která prezentovala svůj nový model moderního posedu. Za jeho prosklenou stěnu jsme umístili právě naše Specta Sticks, které nejenže formovaly světelnou show v doprovodu synchronizované hudby, ale dokonce s nimi mohl interagovat i návštěvník. Tyče komunikovaly se senzorem pohybu, a tak jste i vy sami pouhým mávnutím ruky ovládali světlo.

 

Kromě demonstrace našeho systému, jste si mohli prohlédnout samotný posed či prozkoumat virtuální divadlo s Brejlando. Tyto speciální brýle vznikly jako reakce na zavření hledišť, aby herci ani diváci neztratili kontakt s kulturou ani za doby pandemie.

 

Foto: Kupsiposed.cz

 

Spolupráce s tvořivými lidmi nás baví! Vážíme si této zkušenosti a doufáme, že se nám i nadále bude dařit zářit v takto inspirativním prostředí

 

Naši práci na výstavě Designblok 2021 můžete zhlédnout na tomto krátkém videu. Také byste rádi originálně nasvítili svůj vlastní produkt? Klube se vám již v hlavě nápad na neobyčejnou show? Neváhejte a kontaktujte nás nebo si rovnou pronajměte naše Specta Sticks!

 

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram