< Zpět na všechny příspěvky

Spectoda zazářila na Designbloku vedle TreeBee a Brejlando

Autor: Eliška ze Spectoda, 21. 10. 2021
Foto: Kupsiposed.cz

 

Letos jsme získali příležitost svítit na 23. ročníku největší výstavy designu ve střední Evropě! Od 6. do 10. října 2021 naše světelné tyče SpectaSticks spolu s dalšími dvěma projekty - TreeBee a Brejlando - s nadšením vítaly návštěvníky před Uměleckoprůmyslovým muzeem v rámci Designblok 2021.

 

Designblok představuje pro každého podnikatele v oboru kreativity výjimečnou možnost ukázat své produkty v tom nejlepším světle. Proto jsme moc rádi, že jsme i my byli jeho součástí. 

 

Spojili jsme síly se společností TreeBee, která prezentovala svůj nový model moderního posedu. Za jeho prosklenou stěnu jsme umístili právě naše SpectaSticks, které nejenže formovaly světelnou show v doprovodu synchronizované hudby, ale dokonce s nimi mohl interagovat i návštěvník. Tyče komunikovaly se senzorem pohybu, a tak jste i vy sami pouhým mávnutím ruky ovládali světlo.

 

Kromě demonstrace našeho systému, jste si mohli prohlédnout samotný posed či prozkoumat virtuální divadlo s Brejlando. Tyto speciální brýle vznikly jako reakce na zavření hledišť, aby herci ani diváci neztratili kontakt s kulturou ani za doby pandemie.

 

Foto: Kupsiposed.cz

 

Spolupráce s tvořivými lidmi nás baví! Vážíme si této zkušenosti a doufáme, že se nám i nadále bude dařit zářit v takto inspirativním prostředí

 

Naši práci na výstavě Designblok 2021 můžete zhlédnout na tomto krátkém videu. Také byste rádi originálně nasvítili svůj vlastní produkt? Klube se vám již v hlavě nápad na neobyčejnou show? Neváhejte a kontaktujte nás nebo si rovnou pronajměte naše SpectaSticks!

 

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram