< Zpět na všechny příspěvky

Spojení umění a technologií září během Signal Festivalu v Divadle Archa

Autor: Šárka ze Spectody, 15. 10. 2021
Foto: Divadlo Archa


V červnu 2021 se SpectaSticks rozsvítily v představení VEKTROSKOP, díky čemuž si celý náš tým mohl vyzkoušet práci v uměleckém prostředí a zjistit, jaká kouzla dosud skrývala improvizace v kombinaci s digitálními prvky. Na místo činu jsme se vrátili i na podzim. Potkat jste se s námi mohli již včera, 14. října 2021. Rádi vás však uvidíme i dnes a o víkendu, vždy ve 20:00.

 

VEKTROSKOP - propojení světa digitálních a analogových médií se rozezní již počtvrté v prostorách Divadla Archa ve spolupráci s festivalem SIGNAL a PrusaLab. Vzájemný dialog tvůrců hudebních a vizuálních projektů přináší nová a neočekávaná sdělení.

 

 

V rámci covidového programu „Nehrajeme, tvoříme!“ měli umělci možnost po několik dní zkoumat a testovat různé možnosti práce se světlem, s precizním laserem a se zvukem generovaným kinetickou sochou Reflexe. Kromě ní a našich tyčí se do vystoupení zapojí i lasery nebo například robotická ruka brnkající na piano.

Během čtyřdenního programu sestaveném Davidem Vrbíkem vystoupí Soňa Koutová, Tomáš Krivošík, Beata Hlavenková, Ondřej Skala, Stanislav Abrahám, Leoš Hort a samozřejmě tým Spectoda.

 

Přijďte si od 14. do 17. 10. 2021 vychutnat jedinečnou divadelní show nebo si pronajměte kouzelné světelné tyče SpectaSticks a vytvořte si vlastní! Jakou atmosféru na míru zhotovíme právě pro vás?

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram