Co pro vás můžeme udělat


Spectoda je robustní systém, který kombinuje hardwarové a softwarové řešení pro splnění těch nejnáročnějších požadavků. Prohlédněte si možnosti jeho využití.

Do spolupráce se pouštíme až po pečlivé konzultaci s každým zákazníkem. Ozvěte se nám a proberte s námi své představy nad šálkem dobré kávy. První schůzka je samozřejmě zcela nezávazná.

Implementace systému do vašeho produktu

Synchronizované svítící produkty s jednoduchým ovládáním? To umíme. Vyřešíme implementaci do vašeho produktu a dodáme i příjemné uživatelské prostředí na míru. Pro mobil i počítač.

Spectoda žije uvnitř chytrých lampiček, lustrů, bezpečnostních prvků nebo tréninkových světlech pro sportovce. Čemu vdechneme život společně?

NARA

Lampa, která změní atmosféru vaší místnosti během jednoho tlačítka. Navržená a vyráběná u nás v České republice. Radost může dělat také u vás doma.

Pronájem osvětlení

Čeká vás natáčení, photoshoot nebo předváděcí akce? Propůjčíme vám naše 2 metry vysoké svítící tyče, které dotvoří celkový dojem. Nastavíte si je pohodlně prostřenictvím mobilní aplikace.

Tvorba show

Chcete ohromit své diváky během tanečního vystoupení nebo světelné show a patříte mezi náročné zákazníky? Světelnou show vám připravíme na míru – třeba do hudby. Rekvizity můžete využít své vlastní, nebo si je zapůjčit od nás.

Vlastní představa

Vaše představy nespadají do výčtu výše uvedených aktivit? To vůbec nevadí. Ozvěte se nám a třeba vymyslíme zcela nové možnosti, jak posunout hranice tvorby se světlem. My jsme na to připraveni!