< Zpět na všechny realizace

Představujeme NARA strip: nejnovější přírůstek do řady chytrých produktů NARA

Autor: Anna Veselá, 10. 4. 2023

LED pásek NARA strip

Osvětlete svůj prostor chytrým LED páskem navrženým a sestaveným v České republice. NARA strip je po oblíbené stojací lampě druhým produktem řady NARA. Pásek o délce 180 cm a hustotě 96 LED diod na metr nabízí mnoho možností pro vytvoření ambientního osvětlení v jakémkoli prostoru.

NARA strip je vybaven čtyřkanálovými diodami RGBW. Ty umožňují svítit libovolnou barvou prostřednictvím RGB a zároveň obsahují samostatný bílý kanál pro kvalitnější bílé světlo. To zajišťuje, že pásek dokáže uspokojit různé potřeby osvětlení dle příležitosti (sledování filmu, romantická večeře, party s přáteli a další).

Největší přidanou hodnotou pásku je řídicí systém s kontrolerem Spectoda (konkrétně SC Hobby A1), který na rozdíl od konkurenčních produktů umožňuje párování s dalšími NARA zařízeními bez nutnosti centrálního jednotky (hub nebo nest).

NARA strip, který je neustále vylepšován softwarovými aktualizacemi, nabízí řadu funkcí: 

  • odložené vypnutí; 
  • knihovnu více než 50 efektů a gradientů, z nichž si můžete vybrat svůj oblíbený;
  • možnost nastavení jasu a rychlosti efektů;
  • synchronizaci s hudbou skrze mikrofon v telefonu.

Pásek NARA strip se ovládá prostřednictvím intuitivní mobilní aplikace Spectoda Connect, která je navržena tak, aby byla co nejvíce uživatelsky přívětivá. Za cenu 2 490 Kč včetně DPH pásek zakoupíte na našem e-shopu

Vyzkoušejte všechny funkce NARA stripu ještě dnes a pozvedněte zážitek ze svého domácího osvětlení na novou úroveň.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram