< Zpět na všechny příspěvky

Rozzařte svůj podzim s českými festivaly

Autor: Šárka ze Spectody, 2. 9. 2021

 

Chtěli byste si na vlastní oči prohlédnout, jakými kouzly disponuje systém pro ovládání chytrého osvětlení? Doražte za námi například na Maker Faire Praha a setkejte se s Spectoda tváří v tvář.

 

Maker Faire Praha

11. a 12. září 2021

Přijďte se podívat na světovou přehlídku inovací a kreativity. Zábavný jarmark nabízí vyžití pro malé i velké - dorazit tak můžete klidně s celou rodinou.

Mezi makery potkáte zástupce všech generací, kteří na veletrh přijeli ukázat svou zálibu, vychytávku, experiment či projekt. Tito čeští kutilové vám představí objevy z mnoha oblastí - vědy, techniky i umění. Pokud vás tedy zajímají vynálezy všeho druhu, chytrá zařízení, baví vás vyrábění a tvoření, rozhodně si tuto akci nenechte ujít!

 

Maker Faire Liberec

18. září 2021

Vyzkoušejte si práci se světlem i v rámci libereckého Maker Faire. Opět vás uvítáme u našeho stánku, tentokrát v sobotu, 18. září. Festival se odehraje v prostorách Libereckého podnikatelského inkubátoru - konkrétně v hale budovy D. Budeme se na vás těšit.

 

Zlomvaz Praha

29. září až 2. října 2021

Připojte se k nám na divadelním festivalu Zlomvaz. 28. ročník festivalu nese podtitul restart.

Jeho organizaci mají každoročně na starosti studenti druhého ročníku Katedry produkce DAMU, avšak tradičně zde uvidíte také žáky brněnské JAMU a VŠMU v Bratislavě. Jako cíl si pořadatelé kladou podporu mezikatederní spolupráce, a to i napříč uměleckými univerzitami. Naše světla budou u toho.

 

Designblok Praha

6. až 10. října 2021

Navštivte největší přehlídku designu ve střední Evropě! 23. ročník proběhne v unikátním prostoru Gabriel Loci v Holečkově ulici na Praze 5. Kromě toho se v rámci Designbloku otevírá celá řada galerií, showroomů a pop-up shopů po celém hlavním městě, které připravují speciální program pro návštěvníky.

Designblok tradičně uvádí tvorbu výrobců z celé Evropy, představuje novinky prestižních značek i prototypy mladých nadšenců a návrhářských studií.

 

Maker Faire Brno

23. a 24. října 2021

Podobně jako na pražském Výstavišti, i v Brně potkáte zajímavé nadšené tvůrce a seznámíte se s jejich inovativními produkty. Zúčastněte se workshopů či nejrůznějších interaktivních aktivit a vyzkoušejte si zážitek na vlastní kůži.

Událost opět prostoupí hned několik zajímavých oborů - 3D tisk, ekologie, elektronika, open source, design apod.

 

Našli jste ve svém diáři volný den či dokonce dva? Dáte přednost Praze, nebo se s vámi uvidíme později na Moravě? Ať už tak či onak, velmi se těšíme na vaši účast!

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram