< Zpět na všechny realizace

Bistro & Bar Koule: dokonalá harmonie dobrého pití, světla a sýrových koulí

Autor: Šárka ze Spectody, 15. 3. 2022

 

5. listopadu 2021 otevřel brány podnik Bistro & Bar Koule, jimiž hned první den prošly desítky milovníků vylepšené varianty české klasiky - smažáku. Na adrese Milady Horákové 54 se nyní můžete přenést do dětských let a vychutnat si cheesovou dobrotu v nové kulaté podobě. A co víc, užít si příjemnou atmosféru díky přítomnosti systému Spectoda.

Co dělá bistro tak nezapomenutelné? Za nás je to určitě svatá trojice složená z koulí O’Cheese, skvělého pití a světla. Vybírat můžete mezi 15 druhy sýrových kombinací - od eidamu, přes čedar až po mozzarellu se sušenými rajčaty - domácími dipy i klasickými či mrkvovými hranolky. Doplňte tuto lahodnou souhru vychlazeným pivem, míchaným drinkem nebo limonádou a zaručujeme vám, že nebudete chtít nikdy odejít.

Powered by Spectoda

Náš tým zavítal na pražskou Letnou v červenci tohoto roku. Od první návštěvy jsme věděli, že se jedná o projekt, na němž se budeme s chutí podílet. V průběhu pěti měsíců jsme do prostoru nainstalovali celkových 90 metrů LED pásků. Ty řídí sedm Spectoda Controllerů, které barista ovládá pomocí na míru vytvořené aplikace. Appka umožňuje individuální i synchronizovanou práci s jednotlivým segmenty. Nabízí módy programované pro různé situace - například světlejší denní, tmavší večerní či praktický úklidový režim.


“Jsme rádi, že se nám podařilo splnit veškerá očekávání a navodit nevšední atmosféru, kterou lze navíc měnit donekonečna. Vyzkoušeli jsme si spuštění systému Spectoda v komerčním prostoru a přesvědčili se tak, že dokážeme vyrábět chytré osvětlení do každého podniku. Díky bistru si mohou naši potenciální zákazníci prohlédnout, jak práce se systém vypadá v praxi,” říká o spolupráci CEO firmy Anna Veselá.


Celému prostoru vévodí instalace vizuálního umělce Marka Šilpocha, jíž také vdechl život systém Spectoda.


Další výzvu máme úspěšně za sebou. Mnoho dalších stojí před námi, a proto se již nyní těšíme na zakázky, které nás čekají v nadcházejících měsících. Buďte u jejich realizace s námi - sledujte nás na
Facebooku či Instagramu a nechte se provést zákulisím zajímavých projektů, jež posouvají hranice práce se světlem.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram