< Zpět na všechny realizace

Akce Inno Fair získala 2. místo v cenách ČEA

Autor: Eliška ze Spectoda, 14. 4. 2023

S radostí oznamujeme, že Spectoda ve spolupráci s Event Arenou a ČSOB získala druhé místo ve Výročních cenách České eventové asociace 2023 v kategorii „B2E eventy – na podporu zaměstnaneckých vztahů“. Ocenění je uznáním našeho společného úsilí při vytváření netradičního a inovativního eventu pro zaměstnance ČSOB. Akce byla realizována 21. dubna 2022.

Inno Fair byl první přehlídkou všech inovačních projektů napříč celou bankovní skupinou ČSOB a byl určen pro zaměstnance dceřiných a sesterských společností. Veletrh sloužil i jako interaktivní prezentace jednotlivých služeb banky. Zaměstnanci měli jedinečnou příležitost vyzkoušet si „své“ služby tak, jak je využívají klienti, a seznámit se s produkty všech vývojových týmů skupiny ČSOB.

Ideálním místem pro pořádání Inno Fairu se staly podzemní garáže v pražském Kampusu ČSOB. Poskytly neotřelou industriální atmosféru jako kulisu pro audiovizuální prezentaci inovativních a digitálních projektů. Veletrh byl rozdělen do čtyř pavilonů, každý s jiným ambientním osvětlením, a celkem 16 interaktivních expozic poháněných novodobými technologiemi.

Tým Spectoda doplnil jednotlivé stánky světelnými a vizuálními prvky a propojil všechny pavilony do velké světelné show. Obsah všech instalací připravili ve spolupráci s realizačním týmem samotní zaměstnanci ČSOB. Srozumitelnou a zábavnou formou představili svým kolegům digitální mnohovrstevnaté projekty.

O úspěchu veletrhu Inno Fair svědčilo nejen uznání od České eventové asociace, ale i návštěvníci akce. Na event dorazili také členové dozorčí rady mateřské společnosti KBC z Belgie a na jejich žádost byl prodloužen o jeden den, aby jej mohlo navštívit více kolegů z Belgie, Slovenska a dalších států.

Jsme hrdí na to, že jsme mohli být součástí této úspěšné akce. Těšíme se na pokračování naší spolupráce s Event Arenou a ČSOB při vytváření dalších inovativních a nezapomenutelných akcí.

 

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram