< Zpět na všechny příspěvky

Vyzkoušejte nový model světelných tyčí SpectaSticks II.

Autor: Šárka ze Spectody, 8. 2. 2023

SpectaSticks

SpectaSticks se staly nedílnou součástí akcí, které pořádá například ČSOB, Event Arena nebo MISS CZECH REPUBLIC. Klienti si svíticí tyče oblíbili především pro jednoduchou manipulaci a bezdrátového ovládání. S koncem předešlého roku jsme navrhli jejich dokonalejší podobu.

 

1. generace SpectaSticks vznikla na začátku roku 2021, a to jako testovací nástroj. Předcházela tak i chytré lampě NAŘE, jež na rozdíl od tyčí slouží jako designový doplněk do domácnosti. Samotné tyče vzbudily zájem v umělecké sféře – u fotografů a tanečníků, kteří jimi ozvláštnili svá natáčení a představení. S rostoucí poptávkou jsme se rozhodli vyrobit další kusy a nakonec dopřáli tyčím i náležitý upgrade.

SpectaSticks ve vylepšené podobě

Při navrhování II. generace SpectaSticks jsme se zaměřili na odstranění hardwarových nedostatků. Světelné tyče proto mají 4krát delší výdrž – minimálně 12 hodin – a baterie se nevyměňují, ale dobíjí přes napájecí kabel USB C. Konstrukce obsahuje robustnější podstavu a mohutnější profil s kruhovým difuzorem, který zaručuje vyšší svítivost a lepší disperzi světla. Změnu pocítíte i při ovládání – u nového modelu jsme totiž prodloužili dosah signálu.

Nabízíme jednoduchý pronájem

SpectaSticks umí vytvořit nezapomenutelnou světelnou show a zaručit tak jedinečnou atmosféru. Klienti je proto s oblibou používají pro vystoupení všeho druhu, focení, natáčení, ale i konference a večírky. Půjčit si můžete až 30 tyčí, které jsou propojené bezdrátově a které ovládáte prostřednictvím mobilní aplikace Spectoda Connect. Překážet vám tak nebude nadbytečná kabeláž.

Abychom pro vás zajistili maximální pohodlí, v případě, že potřebujete podporu, zašleme našeho technika přímo k vám na akci.

 

Sázíme na individuální přístup ke každému klientovi. SpectaSticks si proto můžete pronajmout i dlouhodobě, nebo si nechat vyrobit vlastní. Kromě tyčí vám navíc zapůjčíme také další produkty, které si můžete vybrat z našeho katalogu. Pro jeho zaslání nás kontaktujte e-mailem.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram