< Zpět na všechny realizace

V Next Zone přizpůsobí atmosféru na pár kliknutí

Autor: Šárka ze Spectody, 18. 10. 2022

 

V říjnu 2021 se Spectoda přestěhovala do Next Zone – profesionální prototypové dílny, startupového inkubátoru a prostoru pro pořádání akcí. Spolupráce nyní vyústila v nasvícení event space.

Industriální prostor ožil nejnovějšími technologiemi

Next Zone vznikl na základě iniciativy studentů Střední smíchovské průmyslové školy a gymnázia, kteří chtěli přetvořit nevyužívanou část školních dílen. Hlavní podporou se jim stali ředitel SSPŠ Radko Sáblík a radní pro školství na Magistrátu hlavního města Vít Šimral. Díky nim vyrostl ve vnitrobloku prostor s mnoha účely – pořádání akcí, realizace nápadů, nebo inkubování firem, jakou je i Spectoda. Architektura eventového prostoru se nese v industriálním duchu a vytváří krásný kontrast k nejmodernějším technologiím, k nimž se nově řadí i světla poháněná naším systémem.

„Chtěli jsme v event space pracovat se světlem a zároveň jsme věděli, že námi inkubovaný startup Spectoda bude umět toto přání splnit. Jako střední škola jsme ale zkoušeli najít i jiné varianty. Po čase se však ukázalo, že lepší řešení na trhu nenalezneme,“ uvádí Patrik Seidl, COO Next Zone.

Atmosféra na přání každého pořadatele

Do event space jsme ve čtyřech pruzích umístili 50 metrů adresovatelných LED pásků. Dva se nachází ve žlabu v podlaze spodního patra, dva lemují stěny horního podlaží. K tomu jsme pro Next Zone vyvinuli uživatelské rozhraní, ze kterého lze osvětlení pohodlně ovládat.

 

 

Atmosféru prostoru tak nově přizpůsobí na pár kliknutí. Tuto přidanou hodnotu pocítí každý, kdo se rozhodne zde uspořádat vlastní akci. 

Dlouhodobé partnerství

„Spectoda dodala plně adresovatelná RGB světla, která lze ovládat z mobilní aplikace. To nám nikdo jiný nenabídl. Navíc appku udělali na míru, takže ladí s naší vlastní identitou. Domluva i instalace proběhla rychle a bez komplikací,“ komentuje výsledek Seidl.

 

S vylepšováním Next Zone zdaleka nekončíme. V prostoru jsou již nainstalovaná pódiová světla, která lze ovládat pomocí DMX konzole. Právě na tuto konzoli bychom rádi napojili veškeré osvětlení poháněné Spectoda Controllers. Podobně jako v klubu Roxy bychom tak  dokázali kompatibilitu obou systémů, usnadnili práci osvětlovačům a zároveň umocnili zážitek z budoucích akcí.

 

Přijďte si instalaci v Next Zone prohlédnout na vlastní oči nebo si rovnou zamluvte termín a uspořádejte event, na který se nezapomíná.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram