< Zpět na všechny realizace

Znovu v ROXY: Spectoda zajišťuje už šestou instalaci

Autor: Eliška ze Spectoda, 12. 7. 2023

Spectoda přinesla do pražského klubu ROXY novou světelnou dimenzi. Již po šesté jsme zajistili osvětlení, které vytváří neobyčejnou dynamickou atmosféru. Tentokrát šlo o instalaci přímo u vchodu, kde nyní visí světelný oblouk z digitálních LED pásků.

Překonáváme světelné hranice, již pošesté

Spolupráce s klubem ROXY se mnohokrát osvědčila a vyplatila oběma stranám.

Již šest instalací představuje důkaz toho, jak osvětlení může překračovat hranice a vytvářet naprosto jedinečné prostředí. 

Nově jsme umístili 8 pruhů LED pásků, každý dlouhý 12 metrů, které nyní vedou od vchodu ke schodišti. Nahrazovali jsme tak světelný nápis BE30, který jsme vytvořili pro příležitost oslav 30letého výročí klubu.

„Hlavním cílem tohoto partnerství je vytvářet prostor, odkud si návštěvníci odnášejí opravdový zážitek z kombinace hudby a světla. A to se nám zatím daří ke spokojenosti zákazníka. Vždy když spojíme síly s ROXY, vyjde z toho něco unikátního a inovativního, co odlišilo podnik od konkurence, což v klubovém businessu není zrovna jednoduché,” sdílí Anna Veselá, CEO Spectody.

Za 3 dny instalováno 96 metrů LED pásků

Instalace proběhla hladce během 3 dnů. Každá z 8 lajn byla tvořena z šesti propojených LED pásků, které jsme zrecyklovali z minulých instalacích v ROXY. Hotové profily uzavřené v prachotěsných difuzorech jsme pak věšeli na připravené háčky a následně konstrukci doladili, aby tvořila plynulý zarovnaný oblouk 6 metrů nad zemí.

Na konstrukci jsme nakonec použili 4 Spectoda Controllers (SC LED Pixel A1) a 4 zdroje.

Rok a půl spolupráce

Za chvíli to bude již rok a půl, co jsme navázali spolupráci s ROXY. Nyní mají k dispozici opravdu komplexní, škálovatelné, chytré osvětlení, které je limitované pouze kreativitou. A věříme, že proto se na nás také vždy opět rádi obrací.

Pro nás projekty představovali vždy skvělou výzvu, na které posouváme naše vývojářské i výrobní schopnosti. Úspěšně jsme dokázali například propojit náš systém s DMX, aby osvětlovači pohodlně ovládali reflektory a instalace zároveň. Minulý rok jsme také zvládli kompletně vyrobit a dodat konstrukci stromu na letní stage.

Děkujeme za opakovanou důvěru!

Jsme rádi, že jsme ti, co mohou v ROXY realizovat tyto originální nápady a vize. Přečtěte si více o předchozích projektech, například stropních kazetách proměněných v osvětlení nebo stěně, kde jsme propojili styl Art Deco s moderní technologií.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram